Gizlilik İlkeleri

Pvc Kafes ve Yuvalık, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bir takım kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Pvc Kafes ve Yuvalık bilgisayarlarında toplanan bilgiler, dönemsel ve bölgesel kampanya çalışmalarında, müşteri profiline yönelik promosyon çalışmalarının kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesi’ne yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında sadece Pvc Kafes ve Yuvalık bünyesinde kullanılmaktadır.

Pvc Kafes ve Yuvalık, üyelik formlarından toplanan bilgileri, söz konusu üyenin haberi veya aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslara kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ve ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Pvc Kafes ve Yuvalık, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Pvc Kafes ve Yuvalık müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Pvc Kafes ve Yuvalık iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usul dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, web sayfamızdan, alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Pvc Kafes ve Yuvalık veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Pvc Kafes ve Yuvalık ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.