Hakkımızda

Hakkımızda

“Pvc Kafes ve Yuvalık” olarak “Pvc Kafes Üretimi” sektöründe tanışmamız şöyledir. Değer verdiğimiz, onları önemsediğimiz ve yaşamlarına eşlik ettiğimiz dostlarımız olan kanatlı dostlarımıza olan ilgi ve sevgi ile adım atmıştır.

Buna kimi kesimler “HOBİ” olarak adlandırırken biz kendi adımıza “SEVGİ” olarak adlandırıyoruz. Tatbikî de hobi olarak da adlandırmak mümkündür. Kanatlı dostlarımıza daha temiz, daha kolay yaşanabilir, bakteri ve mantar üretmeyen bir malzemeden bir yuva oluşturmak ve onların üremesi ve yaşamlarını sürdürmesi için bu yola baş koymuş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz % 100 Yerli Pvc Malzemeden Üretilmektedir.

VİZYON

“Pvc Kafes ve Yuvalık” olarak “PVC Kafes Üretimi” sektöründeki temel ürün ihtiyaçlarını karşılayabilen, doğayla dost ve geri dönüştürebilir ürün standartını baz alıp siz değerli müşterilerimiz için ürünler temin etmek ve bunların sürekliliğini sağlamaktır.

MİSYON

Şirket olarak “PVC Kafes Üretimi” sektöründe varlığımızı sürdürdüğümüz sürece siz değerli müşterilerimize en güncel ve yeni ekipmanları bünyesinde barındıran ürün içerikleri sunup daha güçlü ve daha memnuniyete yönelik bir süreç hedeflemektedir ve bunu başarmaktır.